SAVUNMA SANAYİ, YERLİ ÜRETİM

Yüksek Teknoloji Karbonfiber Mast Sistemleri

Fibermak is capable of producing 1 meter diameter and 8 meter length monolitich mast pipe.The masts can be produced in the desired surface treatment (matt / superfinish) and precise dimensional tolerances in accordance with the expectations of the defense industry. In addition to this, thanks to our expert staff, it is possible to perform grinding, hole and surface treatment processes at precise dimensional tolerances.
Fibermak, 1 metre çapında ve 8 metre boyunda yekpare mast borusu üretim yeteneğine sahiptir. Mastlar, savunma sanayii beklentilerine uygun olarak istenilen yüzey işlemi (matt / superfinish) ve hassas ölçüsel tole-ranslarda üretilebilmektedir.

Makina İmalatı

Havacılık Sanayi & Uzay Teknolojileri

4 Eksen Cnc Filamen Sarım Makinaları
Fibermak Mühendislik Havacılık ve Uzay sanayiinde büyük önem taşıyan CNC Kontrollü 4 Eksen Filamen sarım makinalarının tasarım ve üretimini yerli ve milli imkanlarla gerçekleştirmektedir. Çap 10mm den çap 2000mm ve 10 Metre Boy a kadar Filamen sarım makinalarını üretmektedir.Sıcaklık kontrollü Reçine havuzundan,elektronik gergi sistemlerine kadar istenilen teknik özelliklerde makina imalatı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.Savunma sanayimizin önde gelen bir çok firmasında makinalarımız aktif olarak çalışmaktadır.

 

                                                 

On Top
Menu
Close
Cart
Close
Back
Account
Close